En İyi Tercihiniz

Yeni Binyıl Sürücü Kursu’nu Daha Yakından Tanıyın

Kızılay’ın en köklü kursunu daha yakından tanımak için hemen bizi ziyaret edebilirsin. Kızılay Sürücü Kursu nu arayıp aklındakilerini sormaktan çekinme…

Asıl hedefimiz sürücü adaylarımızın ehliyet sınavını geçmesi kadar onları trafiğe de en iyi şekilde hazırlamaktır. Ayrıca araba kullanmayı en basit yoldan öğrenmelerini sağlamaktır.

Yeni Binyıl Sürücü Kursu

Kızılay’ın Merkezinde Dolmuş ve Metro duraklarına 2 dakika mesafede

0 +
Senelik Tecrübe
0 +
Sürücü Adayı

Kızılay Sürücü Kursu

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlarla birlikte bireyler ulaşımlarında hız, güvenlik ve daha konfor istiyorlar. Bu süreçte artan hız sınırları, dolayısıyla sürüş hızları maalesef risk faktörünü de katlayarak arttırıyor. Her ne kadar yeni nesil sürüş güvenlik ve yardımcı sistemlerde artsa da diğer taraftan bizim gözlemlerimize göre tüm bu sistemler sürüş becerilerini kısa sürede ciddi oranda köreltebiliyor. Örnek olarak geri park ve manevralar da hiç bir sorun yaşamayan bir sürücü düşünelim. Çok uzun zaman kullanmasa bile park sensörü, geri görüş kamera sistemleri yada park asistanı kullandıktan sonra bunların olmadığı bir aracın direksiyonuna geçtiği zaman zorlanabiliyor. Hatta çarpma veya vurma meydana gelebiliyor. Bu örnek en düşük hızda gerçekleşen park manevrası içindi. Siz bu durumu şerit asistanından, adaktif hız sabitleyici sistemlere kadar bütün hepsi için düşünebilirsiniz.

Bu noktada deneyim ve becerimizle sizi günün ve geleceğin koşullarına hazırlamak için ön görülü programlar hazırlıyoruz. Söylediğimiz gibi yardımcı sistemler artarak ve gelişerek ulaşımda kullanıma sunuluyor. Şimdiden otonom sürüş hayatımıza girdi bile. Bundan 25-30 yıl önce bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz özellikler teknolojiler şu an kullanımında. Bütün bu yüksek teknolojiye rağmen maalesef risk sıfıra inmiyor. İnsanın ve hareketin olduğu her yerde şekil değiştirsede kullanım süreleri kısalsada sürüş becerisi önemini koruyacak.

Gelecek yıllarda bizden beklenilen hizmet kalitesini koruyabilmek bu günden akılcı hedefler koyuyoruz. İnsanların her geçen gün artan ulaşım seçim şansları ile bu süreçte adaylarımızın yanında olabilmemiz gerekir. Öğretim sınıf ve şubelerimizi bu doğrultuda güncellememiz gerekiyor. Bizde kalite odaklı yüksek başarılı öğrenim programlarını hedefleyeceğiz.

Kızılay Sürücü Kursu

Misyonumuz

Yeni Binyıl kuruluşundan itibaren sadece ehliyet alınmasına yardımcı olmayı hedefleyen sektörün genelinden farklı olduk. 2000 li yıllarda birçok kurs bir araçta 2-3 aday birden çalıştırırken biz ilk günden bugüne kadar birebir ve akan trafikte direksiyon eğitimini hedefledik.

Yaptığımız işin, verdiğimiz hizmetin yaşadığımız toplumda ve bizi seçen sizlerin hayatında bir yeri karşılığı olması asıl hedefimizdir. Her şeyden önce sizi anladığımızı, beklenti ve endişelerinizin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teorik ve pratik olarak farklı seviyede eğitimlerden geçeceksiniz. Ve bu sürecin tüm aşamalarında yanınızda olacağız. Bizim için en önemli konulardan biri sürecin sonunda hatta sonrasında sizi güler bir yüzle bizi güzel duygularla hatırlarken görmektir. Çünkü 30 yıla yaklaşan kurumsal hayatımızda biz bir aileyiz diyebilmemizin sebebi bu.

Biliyoruz ki ehliyet alan insanların çok büyük bir kısmı sadece kurslardan aldıkları eğitimle trafiğe çıkıyor. Bu bağlamda verdiğimiz teorik ve direksiyon eğitimi çoğu insan için ömrü boyunca araç sürüşündeki temeli oluşturuyor. Bizde bu sorumluluk ve farkındalıkla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. İsabetli ve yüksek standartlarda eğitim öğretim programlarımızla sadece ehliyeti değil bir ömür güvenli sürüşü hedefliyoruz. Adaylarımızı sadece Ankara değil tüm Türkiye hatta dünyanın tamamın da araç kullanabileceğini düşünerek buna gereken özellikte sürücüler hazırlamaya çalışıyoruz. Burada aynı zamanda güzel süren ve güvenle araç kullanan her adayımızın bizim vitrinimiz olduğunu düşünüyoruz. Hedefimiz tüm adaylarımıza “hangi sürücü kursuna gittin?” diye sorulduğunda gururla Yeni Binyıl Sürücü kursu dedirtebilmektir.

Kızılay Sürücü Kursu Ekibimiz

Sürücü kursu olarak başarıda ekip çalışmasının önemini geçen 30 yıla yaklaşan sektörel deneyimimiz de defalarca gördük. Öğrenim süreci çoğu alanda olduğu gibi bizde de iki taraflıdır. Biz ekip olarak emeğimizi adayda ilgisini esirgemeyince o gerçek gülüşleri yakaladığımız kareler ortaya çıkıyor. Umarız uzun yıllar daha çıkmaya devam edecektir.

Öğreten tarafın işinde yetkin olması, öğrenen kişiye güven verir. Öğrenim süreciyle birlikte kendisine güvenmesini sağlaması böylece bir takım ruhunun yakalanması işin kalitesini de eğlencesini de en üst seviyelere çıkarıyor. Özellikle pratik öğretim kısmında adayın nabzını tutabilmek çok önemli. Üst üste hata sarmalına girmeden zorlu koşullarda sürüşe hazırlamak için adayın dikkat ve yorgunluk durumunu sürekli takip etmek gerekiyor. Bu ancak ciddi anlamda tecrübe eşiği geçilince kazanılabilecek bir beceridir.

Son olarak bu uyumu tüm branş ve şubelerde aynı uzmanlık seviyesinde tutmak ve devamını sağlamak kurum ve kurucunun ön önemli görevidir. Çünkü eğitim hizmeti veren kurumlar için ekipten daha önemli bir şey olamaz. Kurumun yarını bu gün ki ekip belirler.